Stvoreni za nebo

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stvoreni za nebo

Katolički forum koji okuplja katoličke vjernike u duhu dijaloga i Kristove ljubavi


+5
aurelije
francesco
SNJEŽA
Dijana
Sanja
9 posters

    Međugorje - Poruke Kraljice Mira

    avatar
    mario


    Broj postova : 42
    Join date : 03.11.2011
    Age : 49

    Međugorje - Poruke Kraljice Mira - Page 10 Empty Re: Međugorje - Poruke Kraljice Mira

    Postaj by mario sri svi 05, 2021 9:25 am

    Gospina poruka preko Marije Pavlović-Lunetti, 25.2.2021.

    Draga djeco! Bog mi je dopustio da i danas budem s vama, da vas pozovem na molitvu i post.
    Živite ovo vrijeme milosti i budite svjedoci nade, jer ponavljam vam, dječice, da se molitvom i postom i ratovi mogu suzbiti. Dječice, vjerujte i živite u vjeri i s vjerom ovo vrijeme milosti, a moje Bezgrješno srce ne ostavlja nikoga od vas u nemiru ako se meni utječe. Zagovaram vas pred Svevišnjim i molim za mir u vašim srcima i nadu za budućnost. Hvala vam što ste se odazvali mome pozivu.
    avatar
    mario


    Broj postova : 42
    Join date : 03.11.2011
    Age : 49

    Međugorje - Poruke Kraljice Mira - Page 10 Empty Re: Međugorje - Poruke Kraljice Mira

    Postaj by mario sri svi 05, 2021 9:29 am

    Gospina poruka preko vidjelice Mirjane, 18.3.2021.

    Draga djeco!
    Majčinski vas pozivam da se vratite radosti i istini Evanđelja, da se vratite ljubavi moga Sina, jer On vas čeka raširenih ruku, da sve što činite u životu, činite s mojim Sinom, s ljubavlju, da bi vam bilo blagoslovljeno, da bi vaša duhovnost bila unutarnja, a ne samo vanjska. Samo na taj način ćete biti ponizni, velikodušni, ispunjeni ljubavlju i radosni. A moje majčinsko srce će se radovati s vama. Hvala vam.
    avatar
    mario


    Broj postova : 42
    Join date : 03.11.2011
    Age : 49

    Međugorje - Poruke Kraljice Mira - Page 10 Empty Re: Međugorje - Poruke Kraljice Mira

    Postaj by mario sri svi 05, 2021 9:30 am

    Gospina poruka preko Marije Pavlović-Lunetti, 25.3.2021.

    Draga djeco! I danas sam s vama da vam kažem: dječice, tko moli, ne boji se budućnosti i ne gubi nadu.
    Vi ste izabrani da nosite radost i mir, jer ste moji. Ja sam ovdje došla s imenom Kraljica mira, jer đavao želi nemir i rat, želi ispuniti vaše srce strahom u budućnost, a budućnost je Božja. Zato budite ponizni i molite i prepustite sve u ruke Svevišnjega koji vas je stvorio. Hvala vam što ste se odazvali mome pozivu.
    avatar
    mario


    Broj postova : 42
    Join date : 03.11.2011
    Age : 49

    Međugorje - Poruke Kraljice Mira - Page 10 Empty Re: Međugorje - Poruke Kraljice Mira

    Postaj by mario sri svi 05, 2021 9:31 am

    Gospina poruka preko Marije Pavlović-Lunetti, 25.4.2021.

    Draga djeco!
    Danas vas pozivam da vašu vjeru svjedočite u bojama proljeća. Neka to bude vjera nade i hrabrosti. Neka se, dječice, vaša vjera ne pokoleba ni u kojoj situaciji, pa ni u ovom vremenu kušnje. Idite hrabro s Kristom uskrslim prema nebu koje je vaš cilj. Ja vas pratim na tom putu svetosti i sve vas stavljam u svoje Bezgrješno srce. Hvala vam što ste se odazvali mome pozivu.

    Sponsored content


    Međugorje - Poruke Kraljice Mira - Page 10 Empty Re: Međugorje - Poruke Kraljice Mira

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: ned tra 28, 2024 1:35 am.