Stvoreni za nebo

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stvoreni za nebo

Katolički forum koji okuplja katoličke vjernike u duhu dijaloga i Kristove ljubavi


    Litanije Muke Isusove – molitva naknade pred presvetim oltarskim sakramentom

    avatar
    mario


    Broj postova : 42
    Join date : 03.11.2011
    Age : 49

    Litanije Muke Isusove – molitva naknade pred presvetim oltarskim sakramentom  Empty Litanije Muke Isusove – molitva naknade pred presvetim oltarskim sakramentom

    Postaj by mario pon tra 29, 2019 10:25 am

    Litanije Muke Isusove – molitva naknade pred presvetim oltarskim sakramentom

    Gospodin je tražio da se ova molitva moli Njemu za utjehu Četvrtkom oko 21 sat pred presvetim Oltarskim sakramentom i Petkom poslijepodne.
    Onima koji će moliti ovu molitvu kao znak ljubavi prema Njemu Gospodin će udijeliti istinsku sreću.
    Gospodin:“ Oni će reći prelazeći u svom srcu (promišljajući o tome) da je sve što sam sam uradio za njih iz ljubavi.
    Kao nagradu, kod njihove smrti, gotovo odmah ću ih privući u vječno boravište.“ (Duša će odmah biti privučena k Njemu i privući sve potrebne milosti za spasenje u tom trenutku.)
    Gospodin je rekao: „Gori ljubavlju za mene, dopustit ću da iz mog srca poteče i zadnja bujica koja će vas zapalitit.
    Moja ljubav dolazi tražiti vaše molitve kako bi ublažili bol uzrokovanu svim uvredama.“ (Uvrede nanesene Gospodinu u Presvetom oltarskom Sakramentu.)
    Gospodin je također obećao: „Blagoslovit ću one koji mole ovu molitvu barem jednom dnevno, Dat ću im svečai blagoslov.“
    Kad je Marie-Julie prošla litanije koje ju je Gospodin poučio upitala je: Gospodine, Hoćeš li ostati s nama do kraja vremena?“ (u presvetom oltarskom Sakramentu) Gospodin je odgovorio: „To je ljubav.“


    O moj dragi Isuse, što je to zbog čega si trpio za nas smrtnu agoniju u Maslinskom vrtu: To je ljubav.

    O moj divni Isuse, što je to zbog čega si se odvojio od svojih apostola tijekom ove agonije: To je ljubav.

    O, moj Isuse, što je to zbog čega si se prepustio krvnicima i Židovima koji su te mučili i vezali: To je ljubav.

    O moj Isuse, što te je dovelo pred Pilatov sud: To je ljubav.

    O moj Isuse, što Te je dovelo u tamni Herodov zatvor: To je ljubav.

    O, Sveta žrtvo, što je to zbog čega si dopustio da Te krvnici bičuju bez ijednog Tvog prigovora: to je ljubav.

    O, Sveta žrtvo, što je to zbog čega si se odvojio od svoje Svete Majke kako bi trpio uvrede: To je ljubav.

    O Sveta žrtvo, što je to zbog čega si bacio pogled na sv. Petra kad je napuštao pretorij: To je ljubav.

    O, Sveta žrtvo, što je to zbog čega si pao pred svoje neprijatelje pod težinom križa: To je ljubav.

    O, Sveta žrtvo, što je to zbog čega si umro za nas na križu: To je ljubav.

    O, Sveta žrtvo, što je to zbog čega si se dao našim dušama u Presvetom Sakramentu: To je ljubav.

    O Sveta žrtvo, što je to zbog čega si ostao za nas u svim svetohraništima u cijelom svijetu: To je ljubav.

    O, Sveta žrtvo, što je to zbog čega si rekao „Draga djeco, ne bojte se, priđite, ja spavam, ali Moje Srce bdije“: To je ljubav.

    Predivna sveta žrtvo, što je to zbog čega si dopustio da pristupimo Tvojim Svetim tabernakulima, da te primamo i rastopimo se u toj slasti: To je ljubav. To je ljubav.

    Oh Presveta žrtvo, što je to zbog čega nas ljubiš s takvom žarkom ljubavlju punom dobrote: To je ljubav. To je ljubav.



    http://www.mysticsofthechurch.com/2015/07/marie-julie-jahenny-breton-stigmatist.html

      Sada je: pet tra 19, 2024 10:25 am.