Stvoreni za nebo

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stvoreni za nebo

Katolički forum koji okuplja katoličke vjernike u duhu dijaloga i Kristove ljubavi


    Devetnica Sv. Ivani Orleanskoj

    ane
    ane


    Broj postova : 1018
    Join date : 14.11.2009
    Age : 34

    Devetnica Sv. Ivani Orleanskoj Empty Devetnica Sv. Ivani Orleanskoj

    Postaj by ane sri pro 02, 2009 12:13 am

    Devetnica Sv. Ivani Orleanskoj

    Vječni Oče, dao si nam sv. Ivanu Orleansku po svojoj neograničenoj ljubavi i milosrđu koje imaš za nas.
    Ponizno molimo da nam pošalješ duha svetoga , po kojem riječ s tvojih usta doseže uši vjernih.
    Dopusti mi da budem svjedok Tvom Sinu Isusu Kristu baš kao što je to bila sv. Ivana orleanska.
    O Isuse, obdari me hrabrošću da činim po Tvojoj volji, tako da mogu biti u skladu s našim Nebeskim Ocem.
    Zahvaljujem ti na daru Tvoje ljubavi , za koju se nadam da ću jednog dana u potpunosti razumjeti.

    19 puta Oče naš
    uz molitvu:

    Sv. Ivana Orleanska, po tvojem moćnom zagovoru, poslušaj me i usliši.

    Sv
    Ivana orleanska, zaštitnice Francuske, moja sveta zaštitnice, molim te
    da se boriš za mene molitvom, baš kao što si vodila svoje
    trupe(snage,vojsku) prema pobjedi.
    Ti puna duha svetoga, i izabranice Božja, pomozi mi danas u ovoj nakani (..navedi nakanu..)
    Podari me svojim uzvišenim i moćnim zagovorom, hrabrošću i snagom koju trebam za izdržati ovu borbu.
    O, sv Ivana Orleanska, pomozi mi biti pobjedonosna u zadacima koje mi je bog dao.
    Zahvaljujem ti, i molim te za tvoju neprekidnu zaštitu, Bogu vjernih ljudi.


    O slatka sv. Ivana moli za mene pred prijestoljem svemogućeg Boga da mogu biti dostojna primiti ono što molim.
    Pomozi mi sv. Ivana Orleanska da budem slična tebi u namjeri da volim gospodina svim svojim srcem, dušom i umom.
    Tvojim vođenjem i molitvom pomozi mi biti prava, odana, i vjerna kršćanka, da mogu vidjeti volju božju.
    Pomozi mi sv. Ivana u svim mojim potrebama.
    Molim te da uvijek budeš kraj mene vodeći me svakim danom sve bliže Isusu.
    Hvala ti sv. Ivana što čuješ moju molitvu.

      Sada je: sub tra 27, 2024 11:42 pm.