Stvoreni za nebo

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Stvoreni za nebo

Katolički forum koji okuplja katoličke vjernike u duhu dijaloga i Kristove ljubavi


2 posters

    Karlići-okolica Crikvenice

    riemma
    riemma


    Broj postova : 334
    Join date : 30.12.2010
    Age : 51
    Lokacija : Rijeka

    Karlići-okolica Crikvenice Empty Karlići-okolica Crikvenice

    Postaj by riemma čet sij 06, 2011 10:07 am

    Karlići-okolica Crikvenice Karli263imajkaboja

    Karlići su malo mjesto u zaleđu Crikvenice.

    Gospođi Ivanki 9.svibnja 2002. godine prvo se na čelu pojavio križ, da bi joj se 16. lipnja iste godine u šumarku pored puta koji iz Karlića vodi na glavnu cestu, ukazala Bogorodica. Poruke su, kazala nam je, počele stizati od 3. kolovoza pa nadalje, a otad je ovaj zaselak postao važno svetište vjernika iz obližnjih mjesta te hodočasnika iz svih dijelova Hrvatske te čak i inozemstva. Na mjestu ukazanja, mještani su podigli kip Majke Božje u naravnoj veličini i svetište ukrasili sakralnim obilježjima i cvjetnim nasadima.

    No, prije nešto manje od dvije godine, točnije 2. kolovoza 2007. godine, u kipu Bogorodice na svetištu posvećenom njezinom ukazanju, ukazao se lik Isusa Krista te ustao ukazan puna četiri dana, kazala nam je Ivanka te dodala kako je i sam Sin Božji prenio poruku vjernicima. 'Moj sin papa Benedikt XVI. dobio je milost da ujedini kršćanstvo', poručio je tada ukazani Isus Ivanki Milačić i brojnim vjernicima, koji su i sami posvjedočili njegovom četverodnevnom ukazanju u kipu Djevice Marije.

    Od 16.lipnja 2002. godine pa do danas, svake se godine obilježava godišnjica ukazanja Bogorodice pa tako je bila obilježena i ove godine. 'Godišnjica je proslavljena jako lijepo. Puno smo pjevali i molili', rekla je na kraju razgovora gospođa Ivanka te pozvala sve vjernike i ljude dobre volje da dođu u Karliće te vide i osjete dio atmosfere svetišta, koje krasi taj zaselak i njegove stanovnike i okolicu.
    lorena
    lorena


    Broj postova : 178
    Join date : 04.10.2010
    Age : 41
    Lokacija : zaprešić

    Karlići-okolica Crikvenice Empty KARLIĆI - CRIKVENICA

    Postaj by lorena sub sij 15, 2011 6:04 pm

    Dragi moji, bila sam ljetos u Karlićima, pa bih željela s vama podijeliti nekoliko fotografija. Doživljaj je krasan, mjesto mirno, tiho, spokojno, rekli bi kao u raju.

    Ovu fotografiju napravila je moja kćerkica:


    Karlići-okolica Crikvenice 2rfet8m

      Sada je: pet tra 19, 2024 8:20 am.